O nás

Ve firmě Zemní práce Staněk s.r.o. v Maletíně nabízíme už řadu let kvalitní služby v oblasti zemních a výkopových prací. Svým klientům pomáháme před zahájením stavebních prací i při likvidaci stavebního odpadu po jejich skončení. Kromě zemních a výkopových prací se staráme i o demolice, realizace inženýrských sítí nebo montáž plotů. Svým zákazníkům jsme k dispozici, ať už si staví svůj nový domov, nebo se věnují komerční výstavbě.

Protože máme ve svém oboru dlouholeté zkušenosti, dokážeme každému klientovi nabídnout kvalitní, spolehlivý servis, který dokáže uspokojit všechny jeho potřeby. Jsme profesionálové a víme, co naši zákazníci potřebují, aby jejich stavba mohla proběhnout rychle a bez komplikací. Zakládáme si na korektním, individuálním přístupu a děláme všechno pro to, abyste od nás dostali servis, který si skutečně zasloužíte. Za svými klienty jezdíme po celém Olomouckém kraji a rádi se kdykoli zastavíme i za Vámi – stačí se nám ozvat a domluvit se s námi na tom, jak bude naše vzájemná spolupráce vypadat.

Čemu konkrétně se ve firmě Zemní práce Staněk s.r.o. věnujeme?

  • Naší hlavní specializací jsou zemní a výkopové práce. Zemní práce provádíme ručně i s použitím techniky a dokážeme se tak perfektně přizpůsobit konkrétním požadavkům. Drobnější zemní práce umíme provést s maximální precizností, strojové výkopové práce naopak dovedeme realizovat takřka v libovolném měřítku. Výkopové a zemní práce provádíme během realizace základů staveb, bazénů, jímek a dalších.
  • Kromě zemních a výkopových prací zvládáme také veškeré demoliční práce. Provádíme demolice drobných objektů i celých staveb, pokaždé s maximálním ohledem na bezpečnost práce.
  • Každá stavba s sebou nese vznik velkého množství stavebního odpadu. My se za Vás postaráme o odvoz i kompletní likvidaci vzniklého odpadu, včetně toho nebezpečného.

Další služby:

  • montáže oplocení
  • montáže základových desek
  • nákladní doprava
  • inženýrské sítě.

Chceme, aby od nás každý z našich klientů dostal spolehlivý a rychlý servis na míru. Jedním z našich dalších zákazníků můžete být i Vy – stačí se nám ozvat a my v co nejkratším termínu přijedeme až za Vámi, ať už jste kdekoli v Olomouckém kraji. Věříme, že se službami naší společnosti budete spokojeni!

Provozní doba

Pondělí – neděle 6:00 – 20:00