Naše kompletní služby

Ve firmě Zemní práce Staněk s.r.o. umíme svým klientům nabídnout to nejlepší z oblasti zemních a výkopových prací, demolic nebo likvidace odpadu a pokaždé se snažíme, aby od nás dostali kvalitní služby na míru. I Vy se nám kdykoli můžete ozvat, abyste se s námi domluvili na tom, jak by naše vzájemná spolupráce měla vypadat, nebo se zeptali na všechny informace, které jste na našich stránkách nenašli. Věříme, že Vám naše služby budou vyhovovat!

Zemní a výkopové práce

V oblasti zemních a výkopových prací pomáháme našim klientům především během výstavby nebo rekonstrukcí. Jsme u toho, když jsou stavby zákazníků teprve na samém počátku, a pomáháme jim dát jejich objektům kvalitní a pevné základy. Kopeme základy, pokládáme základové desky, ale věnujeme se i drobnějším projektům včetně výstavby bazénů, jímek, rybníků a řady dalších.

Nabízíme jak ruční, tak strojové zemní práce. K dispozici máme kvalitní techniku, která dokáže uspokojit potřeby klienta takřka v jakémkoli měřítku a která nám umožňuje odvést profesionální práci tam, kde nejvíc záleží na preciznosti, i tam, kde je důležitější objem.

Vybavení:

  • rypadlo Caterpillar 303C
  • traktorbagr Caterpillar
  • nákladní automobil Tatra 815

Bourací práce

S pomocí kvalitní techniky i ručně umíme provést profesionální a především bezpečnou demolici drobných objektů i celých staveb. Součástí našich služeb je samozřejmě i odvezení a likvidace vzniklého stavebního odpadu.

Odpady

V souvislosti s našimi službami v oblasti zemních prací nebo demolic vzniká spousta stavebního odpadu a my jej po skončení všech prací pomocí vlastní nákladní dopravy samozřejmě rádi odvezeme i zlikvidujeme. Kromě toho se pro Vás rádi postaráme i o jakýkoli nebezpečný odpad.

Další služby:

  • výstavba inženýrských sítí
  • nákladní doprava
  • montáže základových desek
  • montáže plotů